מרכז כתף תל אביב

מרכז ‘כתף תל אביב’ הוקם על ידי קבוצת אורתופדים המומחים בניתוחי כתף על מנת לספק פתרון ברמה הארצית והבינלאומית לטיפול בבעיות כתף.

המרכז הוקם על מנת לקדם את הטיפול בבעיות כתף שונות, ביניהן: פגיעות כתוצאה מפעילות ספורט, קרעים בגידי השרוול המסובב, שברים וכאבים כרוניים.

כל רופאי המרכז ממוקדים במטופל – מאבחון הבעיה דרך בחירת הטיפול המתאים אישית למטופל (גיל, מחלות רקע, רמת פעילות, שאיפות) ועד ההחלמה.

הרופאים כולם הם מהמומחים בתחום, אשר לומדים וחוקרים במקביל ,על מנת לספק באופן קבוע טיפול ברמה הגבוהה ביותר.

רופאי המרכז אינם מסתפקים רק בהדרכת וליווי רופאים צעירים מהארץ, אלא גם מדריכים ומלמדים רופאים מחו”ל הבאים להשתלמויות אצלנו.

מרכז ‘כתף תל אביב ‘ מאחד מספר בתי חולים / מרכזים רפואיים, ומרכזו במתחם בית החולים ‘אסותא’ בתל אביב, וזאת על מנת לשמור ולשמר את המחויבות הגבוהה להליך רפואי ברמה הגבוהה ביותר.

כל הניתוחים שמבוצעים במרכז מבוצעים בחדרי ניתוח מהמתקדמים ביותר, בליווי צוות מקצועי ואדיב שמבטיח את הצלחת הניתוח והתהליך השיקומי.

אנו מבטיחים מקצועיות, אדיבות, דאגה לרווחת המטופל וטיפול על ידי צוות מומחה בתחום.

המנהלים הרפואיים

ד"ר גבריאל מוזס

מומחה בכירורגיה אורתופדית, כירורגיית כתף ומרפק.המנהל הרפואי של המרכז לאורתופדיה מתקדמת , ביה”ח אסותא תל אביב. מיסד מרכז כתף תל אביב. מייסד היחידה לכירורגיה של הכתף במרכז הרפואי תל-אביב ע״ש סורסקי (ביה”ח איכילוב) 1994 ועד תחילת שנת 2013 כיהן כמנהל היחידה.

ד"ר ערן ממן

מומחה בכירורגיה אורתופדית, כירורגיית כתף ומרפק. מנהל יחידת הכתף, חטיבה אורתופדית, מרכז רפואי תל אביב סורסקי. לשעבר נשיא החברה הישראלית של מנתחי כתף ומרפק. לשעבר מזכיר החברה הישראלית הישראלי של מנתחי כתף ומרפק.

הצוות הרפואי

ד"ר בנימין רוזן

מומחה בכירורגיה אורתופדית וכירורגיה של הכתף, מרכז רפואי ״שערי צדק״

ד"ר גרש איגור

רופא אורתופד מנתח בביה"ח "בני ציון" חיפה, ראש שרות כתף

ד"ר מרתה מוזס

אחראית על פיתוח ומחקר מרכז כתף תל אביב, רופאת בית של המרכז

ד"ר אדם מוזס

רופא, פיתוח ומחקר מרכז כתף תל אביב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​